Kallile külastajale …

SAABUMINE – tule stuudiosse võimalusel juba 20 minutit enne tunni algust, et saaksid rahulikult auto parkida ja end tunniks valmis seada. Express Hot Yoga saali sisene vähemalt 5 minutit varem – ole lõõgastavas SAVASANA asendis – lama selili, pea suunaga peegli poole. Soovitame rahulikult lamada ettevalmistatud matil. Mediteeri või soovi korral venita ennast – see kõik aitab soojusega harjuda. Varasem kohalolek on ettevalmistuseks, et saada tunnist maksimaalne positiivne elamus ilma vigastusteta. Arvestades kõikide meie külastajate heaolu, hilinejatel tunnis osaleda ei võimaldata!

EXPRESS HOT YOGA SAAL – sisene vaikselt ja austa teisi vaikusega. Enne ja peale tundi säilita saalis vaikus ja liigu nii vaikselt kui võimalik. Kõik sisemised ja välimised dialoogid jäävad väljapoole Express Hot Yoga saali. Tunni ajal saalis sisse-välja ei liiguta, nii austad ennast ja teisi. Kui soojusega pole veel harjunud või tunned end ebamugavalt, siis võta sisse puhkeasend – SAVASANA – lama selili, käed külgedel ja hinga sügavalt nina kaudu ning luba kehal veidi lõdvestuda ja puhata. Stuudios ringi liikumiseks võta kaasa sisejalanõud. Sisenemisel Express Hot Yoga saali jäta jalanõud ukse taha ja sisene paljajalu.

EXPRESS HOT YOGA SAALIS –leia endale sobiv koht matiga, pane matile joogarätik ja mati vasakusse nurka veepudel. Kasuta tunnis alati joogarätikut, mis katab joogamati. Joogarätt kaitseb sind matil libisemise eest. Stuudios on vajalikud rätikud müügil ja neid on võimalik ka laenutada.

MATT – matid on stuudios olemas.

VESI – võta tundi kindlasti kaasa pudel tavalise veega. Enne tundi joo vett, et ära hoida veepuuduse tekkimist. Tunni ajal joo ainult nii palju, kui su keha juurde vajab. Parim on juua, kui juhendaja sellele viitab.

HÜGIEEN – palun hoidu enne tundi kasutamast parfüüme. Kuumuses kõik lõhnad võimenduvad ning mida puhtam õhk, seda kergem on kõigil osalejatel hingata ja tunnis osaleda. Vajadusel ja otse töölt tulles on sul võimalus käia enne tundi duši all.

JUHENDAJA – kuula ja jälgi täpselt juhendaja juhiseid. Nii õpid liigutuste tehnikat ning tagad ohutu treeningu. Kui sul on küsimusi, räägi ja küsi peale tunni lõppu.

AEG ENDALE – jäta peale tunni lõppu endale aega, et saaksid nautida Savasanat ja täielikult lõdvestuda. Tunni lõppedes on osalejatel parim kuni 10 minutit puhata